Gwarancja Oryginalności

Proaktywne rozwiązanie firmy Philips do walki z pirackimi lampami ksenonowymi!
Podróbki lamp ksenonowych firmy Philips są coraz powszechniej dostępne w kanałach dystrybucji online i offline. Są to imitacje o niskiej jakości.

Kupowanie, sprzedawanie i posiadanie podrobionych produktów jest niezgodne z prawem. 
Aby chronić wszystkich naszych klientów i konsumentów przed podróbkami produktów oświetleniowych Philips, koncern Philips stworzył proaktywne rozwiązanie korzystające z unikatowej technologii.

Obecnie do każdego zamówionego opakowania lamp ksenonowych dodajemy certyfikat autentyczności Philips (COA).

Za pomocą kodu zabezpieczającego oraz innych specjalnych elementów zabezpieczających opisanych powyżej można potwierdzić autentyczność produktów ksenonowych firmy Philips na specjalnie przygotowanej, bezpiecznej platformie internetowej.

W tym celu można zeskanować kod QR lub przejść na stronę www.philips.com/original. Philips dokłada wszelkich starań, by chronić konsumentów przed słabymi imitacjami lamp ksenonowych, które mogą doprowadzić do uszkodzenia pojazdu i stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Kupując w sklepie zarowkidoauta.pl, masz 100% pewność otrzymania oryginalnych produktów marki Philips, pochodzących z najnowszych partii produkcyjnych z polskiej dystrybucji w Pabianicach.

Na żarniki xenonowe, zawsze dajemy rok gwarancji producenckiej (produkt, można reklamować bezpośrednio w firmie Philips, bądź za naszym pośrednictwem) na podstawie dokumentu zakupu, oraz dwa lata rękojmi na wady ukryte.

W internecie, oraz na bazarach, giełdach etc. można bez większych problemów, nabyć produkty sygnowane logotypem koncernu Philips. Opakowania tych produktów, jak w również nazewnictwo, parametry techniczne, wygląd odbiegają od typowych produktów, przeznaczonych na rynek Polski.

Sprzedawcy, reklamują swoje produkty jako "lepsze", importowane z Japonii, Stanów Zjednoczonych czy też Autralii. W rzeczywistości, większość z tych produktów, to imitacje, nieudolne podróbki oryginałów, sprowadzone z Chin.

Stanowczo przestrzegamy, przed zakupem produktów typu "Diamond Vision", "WeatherVison", "CrystalVision", "CrystalVision Ultra", "Power Vision" etc...

Jak również, zwracamy uwagę, że szlagierowe, topowe produkty typu "X-treme Vision+130%", "White Vision" czy "VisionPlus" dedykowane na rynki inne niż UE, są również często podrabiane!

Koncern Philips, jest potentatem branży oświetlenia, m.in. ze względu na rygorystyczne normy produkcji, najwyższą jakość standardów i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Niezależnie od tego, czy kupicie Państwo, przykładowo "X-treme Vision +130%" w Japonii, na Słowacji czy w Stanach Zjednoczonych, to zawsze będzie taki sam pełnowartościowy produkt, o takich samych parametrachtrwałości oraz jakości.

Gwarancją nabycia oryginalnych żarówek, jest zakup produktów pochodzących "wyłącznie" z krajowej dystybucji, u sprawdzonych sprzedawców!