O Nas

Celem www.zarowkidoauta.pl jest dostarczanie najlepszych produktów w najniższych cenach. Szczycimy się profesjonalnym doradztwem w zakresie sprzedaży i montażu zestawów xenonowych, żarówek, przetwornic i innych akcesoriów samochodowych.

Od 2011 rokuBestlook Spółka Jawna Kurowski Stykowski, została pierwszym w Polsceautoryzowanym e-dystrybutorem holenderskiego koncernu Philips Automotive Lighting - światowego lidera w zakresie oświetlenia. Umożliwia nam to, oferowanie najwyższej jakości oświetlenia w rewelacyjnych cenach, tak hurtowych, jak i detalicznych.

Dokonując zakupów w naszym e-sklepie, masz pełną gwarancję otrzymania w 100% oryginalnych produktów, pochodzących z oficjalnej dystrybucji koncernu Philips Pabianicach. Sprzedajemy wyłącznie produkty, pochodzące z najnowszych partii produkcyjnych.


Prawa autorskie i pokrewne

Informujemy, że wszelkie treści prezentowane na sklepie internetowym "www.zarowkidoauta.pl" są chronione prawem.
 
Nazwa i znak graficzny "Bestlook" oraz "www.zarowkidoauta.pl.com" są zarejestrowane i chronione prawem.
 
Pozostałe znaki i nazwy towarowe i firmowe oraz wzornictwo produktów są wartościami zastrzeżonymi przez ich właścicieli i zostały wykorzystane wyłącznie w celach informacyjnych.

Zabronione jest kopiowanie zdjęć, opisów produktów i jakichkolwiek innych treści zamieszczonych na sklepie, zwłaszcza wykorzystywanie ich dla celów własnej działalności zarobkowej.

Nieprzestrzeganie powyższych zakazów grozi surowymi sankcjami cywilnymi i karnymi, z pozbawieniem wolności do 5 lat włącznie oraz zawsze prowadzić będzie do wszczęcia postępowania sądowego i dochodzenia wysokich roszczeń odszkodowawczych.