Philips® X-treme Ultinon LED H8/H11/H16 - Przeciwmgielne Żarówki LED | Retrofit

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Philips
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • 499,99 zł

Żarówki przeciwmgielne LED-FOG Philips® X-tremeUltinon LED H8/H11/H16 o bardzo długiej żywotności aż do 12 lat. 200% więcej światła, jasność: 1760 lm., temperatura: 6500 K. Bez homologacji ECE - retrofit

Energooszczędne oświetlenie przeciwmgielne Philips X-treme Ultinon LED H8/H11/H16 6500 K - 200% lepsza widoczność i żywotność aż do 12 lat

Światła przeciwmgłowe Philips X-tremeUltinon LED-FOG [∼H8/H11/H16] jest wyposażone w doskonałej jakości diodę LUXEON o temperaturze barwowej 6500 Kelvinów. Opatentowana technologia SafeBeam firmy Philips pozwala emitować wiązkę światła jaśniejszą o 200% i skierować jądokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Dzięki systemowi AirFlux, który odpowiednio odprowadza ciepło, czas eksploatacji wynosi aż do 12 lat.

 

Grafika komputerowa przedstawiająca samochód z oświetleniem przeciwmgielnym Philips X-tremeUltinon LED-FOG H8/H11/H16

 

Doskonała widoczność dzięki 200% jaśniejszym światłom

Jazda w ciemności jest wymagająca i trzeba polegać na swoich światłach. Aby zachować większe bezpieczeństwo podczas jazdy, ważne jest zarówno pole widzenia z przodu, jak i po bokach. Oświetlenie główne LED Philips X-tremeUltinon o mocnym jasnym strumieniu poprawia widoczność nawet o 200%.

Jeśli raz doświadczysz tego efektu światła dziennego, już zawsze będziesz wybierać oświetlenie LED. Dzięki większej widoczności możesz dokonywać lepszych wyborów na drodze, szybciej reagować i zachować większe bezpieczeństwo. Nie daj się ciemności — wybierz produkty Philips i zachowaj większą pewność i kontrolę podczas jazdy nocą.

 

Wyraźne białe światło o temperaturze barwowej 6500 kelwinów

Stworzone w oparciu o technologię LUXEON oświetlenie główne LED Philips X-tremeUltinon o temperaturze barwowej 6500 kelwinów zapewnia strumień jasnego, białego światła przypominającego światło dzienne. Lepsza widoczność pozwala łatwiej zauważyć przeszkody i zachować doskonałą linię jazdy. Ponieważ nie musisz z wysiłkiem wpatrywać się w drogę przed sobą, dzięki jaśniejszemu oświetleniu możesz cieszyć się bardziej komfortową i przyjemną jazdą po zmroku.

 

Technologia SafeBeam - jasna wiązka światła skierowana dokładnie tam gdzie jest potrzebna

Najlepsze oświetlenie główne to nie takie, które po prostu zapewnia najmocniejsze światło. Produkcja coraz jaśniejszych samochodowych źródeł światła LED to nic trudnego. Ważny jest jednak sposób wykorzystania dodatkowego światła. Niekontrolowane jasne oświetlenie nie jest idealne do jazdy i może powodować niebezpieczny efekt oślepiania.

Wyposażone w technologię SafeBeam oświetlenie główne LED firmy Philips skupia wiązkę światła tam, gdzie jest ona potrzebna. Jednorodna i precyzyjna wiązka światła spełnia wymagania przepisów drogowych dotyczących oświetlenia halogenowego. Dzięki bardziej precyzyjnej kontroli nad oświetleniem kierowca ma lepszą widoczność, a jazda w nocy jest bezpieczniejsza i łatwiejsza.

 

Technologia zarządzania ciepłem AirFlux oraz AirCool pozwala wydłużyć czas eksploatacji do 12 lat! 

Zależy Ci na jasnym i stylowym oświetleniu głównym , ale nie chcesz stale wymieniać przepalonych żarówek. To główna słabość tradycyjnego oświetlenia — im mocniejsze światło, tym krótszy okres eksploatacji. Przy większej intensywności źródła światła LED są o wiele trwalsze, a produkty LED Philips X-tremeUltinon charakteryzują się wręcz doskonałą trwałością.

Dzięki takim elementom jak systemy zarządzania ciepłem AirFlux i AirCool ich okres eksploatacji wynosi nawet 12 lat. Większość osób w tym czasie zmienia samochód, co oznacza, że stylowe nowe oświetlenie wytrzyma tak długo, jak Twój samochód.

 

Łatwa instalacja oraz zgodność z wieloma modelami samochodów

Produkt został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu w wybranych pojazdach, dzięki czemu kierowcy z odrobiną doświadczenia bez problemu zmodernizują oświetlenie. Zalecamy jednak, aby nowe oświetlenie LED było montowane przez mechaników samochodowych, którzy zadbają o to, aby pojazd był gotowy do jazdy. To oświetlenie jest kompatybilne z wieloma modelami samochodów, jednak nie ze wszystkimi.

 

Samochód na drodze oświetlanej żarówkami przeciwmgielnymi Philips XtremeUltinon LED-FOG H8/H11/H16

 

Lampa LED przeznaczona do zastosowania w reflektorach projekcyjnych

Źródła światła LED Philips X-tremeUltinon zostały specjalnie opracowane pod kątem złożonych reflektorów projekcyjnych. Po zamontowaniu w oprawach zwiększają moc strumienia światła. Nadają się do zastosowania w różnych modelach samochodów, bez względu na rodzaj oprawy.

 

Odśwież swój styl modernizując oświetlenie samochodu

Podobnie jak oczy są zwierciadłem duszy, oświetlenie wiele mówi o samochodzie. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego samochodu, nie kupując nowszego auta, jedną z najlepszych inwestycji jest modernizacja oświetlenia. Auto jest wyrazem tego, kim jest jego właściciel, więc wyraź swój styl za pomocą oświetlenia głównego LED firmy Philips. Zamiast światła o żółtym kolorze uzyskasz wyraźne, białe światło oraz nowoczesne oświetlenie. Aby nadać pojazdowi nowoczesny wygląd, kierowcy wybierają doskonały styl oświetlenia głównego LED firmy Philips

 

Najwyższej jakości oświetlenie samochodowe Philips® 

Firma Philips już od ponad 100 lat jest znana w branży samochodowej z zaawansowanego technologicznie oświetlenia. Wysokiej jakości produkty samochodowe Philips są projektowane i produkowane zgodnie z surowymi procesami kontroli jakości (w tym stosownymi normami ISO), co pozwala zachować niezmiennie wysokie standardy produkcji.

Najwięksi producenci samochodów wybierają źródła światła Philips, ponieważ produkty tej firmy gwarantują wysoką jakość. Zapewniają mocne, jasne światło i precyzyjną regulację wiązki światła oraz nowoczesny styl. Ciesz się bezpieczniejszą i płynniejszą jazdą.

 

Żarówki nie do użytku na drogach publicznych w Europie

Uwaga: w Unii Europejskiej oraz na kilku innych obszarach oświetlenie LED może być stosowane tylko wewnątrz pojazdów oraz wyłącznie do użytku poza drogami publicznymi. Oświetlenie główne, przeciwmgielne i sygnalizacyjne LED nie ma obecnie homologacji ECE i nie jest przeznaczone do użytku na drogach publicznych.

W przypadku używania oświetlenia głównego, przeciwmgielnego i sygnalizacyjnego LED na drogach publicznych kierowca może stracić prawo jazdy i ubezpieczenie pojazdu, a także może zostać na niego nałożony mandat. Oświetlenie LED firmy Philips nie jest dostępne we wszystkich krajach.

 

Zdjęcie żarówki Philips XtremeUltinon LED H8/H11/H16 Retrofit- duże powiększenie

 

Specyfikacja żarówki Philips® XtremeUltinon LED-FOG H8/H11/H16

 • Typ produktu: Oświetlenie główne
 • Zastosowanie: Światła drogowe, światła krótkie
 • Rodzaj źródła światła: LED-FOG [~H8/H11/H16] 
 • Technologia: LED
 • Normy: bez homologacji ECE
 • Seria: X-treme Ultinon LED
 • Temperatura barwowa: 6500 K
 • Trwałość: do 12 lat
 • Napięcie: 12 V
 • Podstawa: PGJ19-1; PGJ19-2; PGJ19-3
 • Wpis zamówienia: 12794UNIX2
 • Kod zamówienia: 39739031
 • Opakowanie: box - 2 szt.
 • EAN1: 8727900397390
 • EAN3: 8727900397406

 

WAŻNE!

 • To źródło światła LED typu retrofit zostało opracowane i jest przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami publicznymi, np. podczas rajdów i wyścigów. W związku z tym podlega kontroli technicznej w zakresie montażu.
 • Montowanie źródeł światła LED typu retrofit w pojazdach poruszających się po drogach jest niezgodne z przepisami. Lumileds nie ponosi żadnej odpowiedzialności ani nie ma żadnych zobowiązań z tego tytułu.
 • Odpowiedzialność za to, by użytkowanie źródeł światła LED typu retrofit było zgodne z odpowiednimi przepisami, spoczywa na użytkowniku. Oświetlenie przeznaczone do użytku na trasach rajdowych i torach wyścigowych. Oświetlenie nie jest przeznaczone do użytku na drogach publicznych.
 • Zewnętrzne źródła LED retrofit do reflektorów samochodowych nie mogą być sprzedawane w Czechach, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, oraz na Cyprze, Łotwie, Malcie i Węgrzech.

 

Dowiedz się czy ta żarówka Philips® pasuje do Twojego samochodu

Jaka żarówka Philips pasuje do mojego auta ?