Philips® Ultinon LED H8/H11/H16 - Przeciwmgielne Żarówki LED | Retrofit

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Philips
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • 299,99 zł

Żarówki przeciwmgielne LED-FOG Philips® Ultinon LED H8/H11/H16 o długiej żywotności do 8 lat. 160% więcej światła, jasność: 1100 lm., temperatura: 6200 K. Bez homologacji ECE.

 

Energooszczędne oświetlenie przeciwmgielne Ultinon LED H8/H11/H16 6200 K - 160% lepsza widoczność, bardzo łatwy montaż i do 8 lat użytkowania

Światła przeciwmgłowe Philips Ultinon LED-HL [∼H8] to nowy wymiar jasności strumienia świetlnego lampy samochodowej. Emituje stylowe, jasne białe światło o temperaturze barwowej 6200 K oraz o wysokiej jakości. Ulepszona, kompaktowa konstrukcja z wbudowaną elektroniką zapewnia lepsze dopasowanie. Dzięki systemowi AirFlux czas eksploatacji wynosi aż do 8 lat.

 

Samochód na drodze w nocy świecący światłami Philips Ultinon LED

 

Doskonała widoczność dzięki 160% jaśniejszym światłom

Jazda w ciemności jest wymagająca i trzeba polegać na swoich światłach. Aby zachować większe bezpieczeństwo podczas jazdy, ważne jest zarówno pole widzenia z przodu, jak i po bokach. Oświetlenie przeciwmgielne LED Philips Ultinon z technologią SafeBeam poprawia widoczność nawet o 160%.

Jeśli raz doświadczysz tego efektu światła dziennego, już zawsze będziesz wybierać oświetlenie LED. Dzięki większej widoczności możesz dokonywać lepszych wyborów na drodze, szybciej reagować i zachować większe bezpieczeństwo. Nie daj się ciemności — wybierz produkty Philips i zachowaj większą pewność i kontrolę podczas jazdy nocą.

 

Wyraźne białe światło o temperaturze barwowej 6200 kelwinów

Oświetlenie główne LED Philips Ultinon o wysokiej temperaturze do 6200 kelwinów zapewnia strumień jasnego, białego światła przypominającego światło dzienne. Lepsza widoczność pozwala łatwiej zauważyć przeszkody i zachować doskonałą linię jazdy. Ponieważ nie musisz z wysiłkiem wpatrywać się w drogę przed sobą, dzięki jaśniejszemu oświetleniu możesz cieszyć się bardziej komfortową i przyjemną jazdą po zmroku.

 

Samochód na drodze oświetlanej żarówkami Philips Ultinon LED

 

Energooszczędne źródło oświetlenia przeciwmgielnego LED o długiej żywotności - system AirFlux

Zależy Ci na jasnym i stylowym oświetleniu głównym, ale nie chcesz stale wymieniać przepalonych żarówek. To główna słabość tradycyjnego oświetlenia — im mocniejsze światło, tym krótszy okres eksploatacji. Źródła światła LED są o wiele trwalsze, a produkty LED Philips Ultinon charakteryzują się wręcz doskonałą trwałością. Dzięki systemowi AirFlux ich okres eksploatacji wynosi nawet 8 lat.

 

Prosty montaż dzięki wbudowanej elektronice

Linia Philips Ultinon LED powstała w oparciu o nową konstrukcję źródeł światła z elektroniką wbudowaną w produkt. Centrum dowodzenia źródeł światła LED stanowi skrzynka sterownika — zarządza ona takimi aspektami, jak moc czy strumień świetlny. W wielu innych dostępnych na rynku rozwiązaniach LED typu retrofit skrzynka sterownika znajduje się poza korpusem źródła światła LED.

W przypadku produktów LED Philips Ultinon jest ona wbudowana w samą lampę, tworząc zoptymalizowaną konstrukcję i zajmując mniej miejsca. Mniejszy rozmiar źródeł światła LED jest bardzo istotny, ponieważ niektóre układy optyczne są naprawdę małe. Dzięki kompaktowej konstrukcji źródła światła LED Philips Ultinon pasują do wielu różnych modeli samochodów, a mechanik zamontuje je bez trudu.

 

Mężczyzna stoi przy samochodzie

 

Łatwa instalacja oraz zgodność z wieloma modelami samochodów

Produkt został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu w wybranych pojazdach, dzięki czemu kierowcy z odrobiną doświadczenia bez problemu zmodernizują oświetlenie. Zalecamy jednak, aby nowe oświetlenie LED było montowane przez mechaników samochodowych, którzy zadbają o to, aby pojazd był gotowy do jazdy. To oświetlenie jest kompatybilne z wieloma modelami samochodów, jednak nie ze wszystkimi.

 

Żarówki LED przeznaczone tylko do użytku w reflektorach z odbłyśnikiem.

Źródła światła Philips Ultinon LED-HL [~H8/H11/H16] zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w reflektorach z odbłyśnikiem. Nie zaleca się używania ich w reflektorach projekcyjnych.

 

Najwyższej jakości oświetlenie samochodowe Philips® 

Firma Philips już od ponad 100 lat jest znana w branży samochodowej z zaawansowanego technologicznie oświetlenia. Wysokiej jakości produkty samochodowe Philips są projektowane i produkowane zgodnie z surowymi procesami kontroli jakości (w tym stosownymi normami ISO), co pozwala zachować niezmiennie wysokie standardy produkcji.

Najwięksi producenci samochodów wybierają źródła światła Philips, ponieważ produkty tej firmy gwarantują wysoką jakość. Zapewniają mocne, jasne światło i precyzyjną regulację wiązki światła oraz nowoczesny styl. Ciesz się bezpieczniejszą i płynniejszą jazdą.

 

Zdjęcie żarówki Philips Ultinon LED H8/H11/H16 Off-Road - duże powiększenie

 

Specyfikacja żarówki Philips® Ultinon LED H8/H11/H16

 • Typ produktu: Oświetlenie główne
 • Zastosowanie: Światła drogowe, światła krótkie
 • Rodzaj źródła światła: LED-HL [~H8/H11/H16] 
 • Technologia: LED
 • Normy: bez homologacji ECE
 • Seria: Ultinon LED
 • Temperatura barwowa: 6200 K
 • Trwałość: do 8 lat
 • Napięcie: 12 V
 • Podstawa: PGJ19-1; PGJ19-2; PGJ19-3
 • Wpis zamówienia: 11366ULWX2
 • Kod zamówienia: 39863231
 • Opakowanie: box - 2 szt.
 • EAN1: 8727900398632
 • EAN3: 8727900398649

 

WAŻNE!

 • To źródło światła LED typu retrofit zostało opracowane i jest przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami publicznymi, np. podczas rajdów i wyścigów. W związku z tym podlega kontroli technicznej w zakresie montażu.
 • Montowanie źródeł światła LED typu retrofit w pojazdach poruszających się po drogach jest niezgodne z przepisami. Lumileds nie ponosi żadnej odpowiedzialności ani nie ma żadnych zobowiązań z tego tytułu.
 • Odpowiedzialność za to, by użytkowanie źródeł światła LED typu retrofit było zgodne z odpowiednimi przepisami, spoczywa na użytkowniku. Oświetlenie przeznaczone do użytku na trasach rajdowych i torach wyścigowych. Oświetlenie nie jest przeznaczone do użytku na drogach publicznych.
 • Zewnętrzne źródła LED retrofit do reflektorów samochodowych nie mogą być sprzedawane w Czechach, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, oraz na Cyprze, Łotwie, Malcie i Węgrzech.

 

Dowiedz się czy ta żarówka Philips® pasuje do Twojego samochodu

Jaka żarówka Philips pasuje do mojego auta ?