Philips® H4 WhiteVision + 2x W5W

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Philips
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 63,99 zł

Zestaw żarówek do samochodu WhiteVision + żarówki pozycyjne W5W. Do 60% intensywniejsza biel dzięki wzmocnionemu efektowi białego światła ksenonowego. Typ oświetlenia: główne. Rodzaj opakowania: S2 - 100% hermetyczne

Żarówki Philips® WhiteVision - intensywna biel światła, idealny kontrast i długi czas eksploatacji

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o intensywny efekt białego światła ksenonowego, co znacznie ułatwia prowadzenie pojazdu w nocy. Dzięki jaśniejszemu, o 60% bielszemu światłu WhiteVision stanowi doskonałe połączenie stylu i bezpieczeństwa.

 

Doskonałe wrażenia podczas jazdy dzięki intensywnemu efektowi białego światła ksenonowego

Żarówki Philips WhiteVision przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe dostępne na rynku — to właściwy wybór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, ale i bezpieczną jazdę. Dzięki wysokiej temperaturze barwowej i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią znaczące ulepszenie oświetlenia głównego. Opatentowana technologia powlekania trzeciej generacji firmy Philips to rewolucyjne rozwiązanie, które nadaje żarówce WhiteVision status pierwszej żarówki samochodowej emitującej naprawdę białe światło.

Lampa samochodowa Philips WhiteVision to do 60% intensywniejsza biel

Najdłuższy okres eksploatacji w swojej klasie oznacza dłuższą przyjemność z jazdy

Żarówki Philips WhiteVision (dostępne w wersjach H1, H3, H4, H7 i HB3) zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Gwarantują one długi i niezawodny okres eksploatacji wynoszący do 450 godzin — znacznie dłuższy niż w przypadku konkurencyjnych produktów. Rzadsza wymiana żarówek to z kolei większa oszczędność. (H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V)

Zarówka samochodowa Philips WhiteVision to wydajne źródło światła

Większy kontrast zapewnia lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę

Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 3700 kelwinów zapewnia lepszą widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na zwiększenie czujności kierowcy w nocy, zapewniając bardziej komfortową jazdę.

 

Do 60% większa widoczność - maksymalna jasność

O 60% większa moc strumienia świetlnego sprawia, że pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Poprawia to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.

Philips WhiteVision - do 60% intensywniejsza biel światła

W 100% legalne użytkowanie na drogach, w 100% intensywne białe światło

Żarówki WhiteVision uzyskały certyfikat ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami generującymi intensywne białe światło, które dopuszczono do legalnego użytkowania na drogach. Zapewniają one nie tylko najlepszą widoczność, ale także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

 

Wyraźny strumień intensywnie białego światła

Dzięki intensywne białemu światłu i temperaturze barwowej do 3700 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Doskonałe oświetlenie zapewniające doskonałe wrażenia podczas jazdy.

Wyraźny strumień białego światła z żarówką Philips WhiteVision

Żarówki samochodowe Philips są bardzo wytrzymałe

Szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV jest bardziej wytrzymałe niż szkło twarde i charakteryzuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko wczesnych awarii. Żarówki samochodowe firmy Philips wykonane ze szkła kwarcowego odpornego na działanie promieni UV pozwalają na uzyskanie zwiększonego ciśnienia w żarówce, dzięki czemu emitują mocniejsze światło i zapewniają większą trwałość.

 

Efekt białego światła ksenonowego i dopasowanie kolorów zapewnia olśniewający wygląd

Dołączone do żarówek WhiteVision dwa pozycyjne źródła światła W5W o dopasowanych kolorach nadają oświetleniu pojazdu wygląd charakterystyczny dla luksusowych samochodów.

 

Specyfikacja żarówki Philips® WhiteVision H4

Typ produktu: Oświetlenie główne
Zastosowanie: Światła drogowe, światła krótkie

Rodzaj źródła światła: H4
Technologia: Halogen
Seria: WhiteVision
Temperatura: 3700  K
Lumeny: 1000 ±15% lm, 1650 ±15% lm
Żywotność: B3 / Tc = 200h / 400h
Normy: Homologacja ECE
Podstawa: P43t-38
Napięcie: 12 V
Moc: 60 / 55 W
Wpis zamówienia: 12342WHVSM 
Kod zamówienia: 78886328
W zestawie: 2 x żarówka WhiteVision + 2 x światła pozycyjne W5W
Opakowanie: S2 - hermetyczne

 

Nie jesteś pewien jaka żarówka pasuje do Twojego auta? Przejdź na stronę Philips® i sprawdź!

Jaka żarówka Philips pasuje do mojego auta ?